Pradžia
En Ru

Dienos chirurgijos centras

       

InMedica Santariškės dienos chirurgijos centre atliekamos operacijos ginekologijos, urologijos, abdominalinės, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių chirurgijos srityse. Operacijos atliekamos moderniausia įranga ir naujausiais metodais, kad pacientui sukeltų kuo mažiau nepatogumų ir jis galėtų kuo greičiau grįžti į socialinį gyvenimą: po operacijos pacientas išleidžiamas į namus tą pačią arba kitą dieną.

Prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija, kurios metu skiriami reikalingi tyrimai, aptariami įvairūs su pasiruošimu operacijai susiję klausimai, sudaromas operacijos planas, pacientas informuojamas apie numatomą reabilitaciją po operacijos ir pan. Chirurgijos centro tyrimų laboratorija įsikūrusi tame pačiame pastate, tad klinikoje prieš operaciją atliekame visus reikalingus laboratorinius tyrimus.

Operacijas atlieka savo sričių aukščiausios kvalifikacijos chirurgai, patyrę specialistai. Operacijoms naudojama moderniausia įranga bei chirurginių instrumentų rinkiniai. Naudojami naujausi, minimaliai invazyvūs, daugeliu atvejų – endoskopiniai ar kiti neinvaziniai chirurginiai metodai.

Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę palatą, kur jis prižiūrimas kvalifikuoto slaugos personalo. 

Dalį dienos chirurgijos paslaugų pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu apmoka teritorinės ligonių kasos, pagal sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Paslaugos kompensuojamos pateikusiems draustumą patvirtinantį dokumentą ir turintiems šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimą. Pacientui detaliai paaiškinama kiek ir už kokias paslaugas jis turi mokėti, ir kokią konkrečios paslaugos dalį apmoka Teritorinė ligonių kasa.

Jei gyvenate ne Lietuvoje, pasirūpinsime Jūsų skrydžių ir apgyvendinimo planavimo rūpesčiais Vilniuje iki operacijos ir po jos.

Pacientų patogumui pateikiame informaciją apie pasiruošimą artėjančiai operacijai mūsų klinikoje - PACIENTO ATMINTINĖ

Elite Medicale (Kaunas)

Adresas: Savanorių pr. 169 (III aukštas), Kaunas

Tel.: 8 377 33978

Mob.: 8 614 81071

El. paštas: info@elitemedicale.lt

Šiauliai

Adresas: Vytauto g. 145, Šiauliai
Tel.: (8-41) 52 57 33
El. paštas: siauliai@inmedica.lt