Pradžia
En Ru

Odontologijos paslaugos gyvenantiems užsienyje

SUDERINKITE ATOSTOGAS LIETUVOJE IR DANTŲ PRIEŽIŪRĄ
EMIGRANTAMS: SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE ODONTOLOGIJOS PASLAUGAS

Suprantame, kad laikas Lietuvoje, kurį praleidžiate, labai ribotas, o padaryti norisi labai daug. Tad tam, kad kartu pasiektume geriausio rezultato, tačiau tilptume į Jūsų trumpą vizitą Lietuvoje, mūsų specialistai sudarys visas galimybes susitvarkyti dantis per kuo trumpesnį laikotarpį. Vizitus išdėliosime taip, kad nereikėtų kelis kartus grįžti į Lietuvą.

Kad kartu pasiektume geriausio efekto, pateikiame kelis patarimus į ką reikėtų atsižvelgti prieš apsilankant pas odontologą:

  • Svarbiausias patarimas: nelaukite paskutinės minutės –užsiregistruokite vizitui pas odontologą dar būdami svetur. Nesvarbu, vėliau prireiks vieno ar 5 vizitų, tačiau susiderinkite pirminį apsilankymą pas odontologą.
  • Jeigu turite abejonių, kad vieno vizito gali ir neužtekti – pasikonsultavę su specialistais telefonu ar elektroniniu paštu galite užsiregistruoti ir papildomiems vizitams.
  • Nuotoliniu būdu su gydytoju galite aptarti ir gydymo planą: pvz. elektroniniu paštu galite nurodyti, kokių procedūrų pageidaujate, galite pasidalinti netgi dantų nuotrauka. Gydytojas įvertins kiek laiko užtruktų procedūros, padės susiplanuoti vizitus bei įvertins kiek kainuotų gydymas. Tokiu būdu susitvarkyti dantis galėsite ir per dieną.
  • Aptarkite su gydytoju gydymo planą, jei toks reikalingas.
  • Paskirtą vizito dieną būkite ramus ir be streso – viską suspėsite

REGISTRACIJA Į DAŽNIAUSIAI PAGEIDAUJAMAS PASLAUGAS:

Ortodontija

ORTODONTIJA

Neteisingos dantų padėties ir sąkandžio korekcija. Ortodontinio gydymo prirekia turint kreivus, netaisyklingai išdygusius dantis, esant dantų sangrūdoms, veido asimetrijai, tarpui tarp žandikaulių sukandimo metu ir pan. Ortodontinis gydymas padeda sukurti ne tik estetišką, bet ir funkciškai taisyklingą sąkandį, gerinti kramtymo sistemos funkcionalumas.

IMPLANTOLOGIJA

Prarastų dantų atstatymas danties implantu. Vietoje vieno ar kelių prarastų dantų yra įstatomasnedidelis, specialios formos titano lydinio sraigtelis, kurį organizmas gerai toleruoja. Tokiu būdu atstatomas estetinis vaizdas bei kramtymo funkcija. Dantų implantai sukami į viršutinį ir/arba apatinį žandikaulį. 

PROTEZAVIMAS

Prarastų dantų eilių struktūros, dantų, kramtymo komforto, estetinės išvaizdos ar dėl dantų netekties sutrikusios kalbos atkūrimas.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS 

Meno ir grožio kūrimas šypsenoje. Estetinio plombavimo metu patikimai ir funkcionaliai atkuriami prarasti danties audiniai. Dantų restauracijos procedūros apimaestetinį plombavimą, estetinį protezavimą, dantų balinimą ir dantų balinimą kapomis.


Daugiau procedūrų galite rasti čia: ODONTOLOGIJA

 Jei turite klausimų, kreipkitės į klinikų registratūras, kurių kontaktus galite rasti ČIA