Pradžia

Akcija kepenų funkcijos rodiklių paketui!

Akcija kepenų funkcijos rodiklių paketui!

Kepenų funkcijos rodiklių tyrimų paketas - tik už 20 Eur*!

Akcija galioja visose InMedica klinikose nuo sausio 1 d. iki kovo 31 d.

Silpnumas, apetito stoka, pykinimas, kūno pilvo skausmas – pirmieji sutrikusios kepenų veiklos simptomai, kurių, deja, daugelis nelaiko rimtos ligos požymiais. Nesveikas gyvenimo būdas yra svarbiausia visų ligų priežastis. Alkoholiniai gėrimai, rūkymas ir riebus maistas itin kenkia kepenims. Šis organas gali atstatyti savo veiklą po patirtos traumos ar apsinuodijimo. Tačiau jas pažeidžia padidėjęs kepenų fermentų kiekis kraujyje.

Kepenų funkcijos rodiklių tyrimų paketą sudaro:

  1. ALT (Alanininė aminotransferazė)
  2. AST (Asparagininė aminotransferazė)
  3. GGT Gamaglutamiltransferazė
  4. Cholesterolis
  5. Bilirubinas
  6. Lipidograma
  7. Šarminė fosfatazė

Dažniausios kepenų ligos – cirozė, hepatosteatozė, hepatitas A, B ir C bei vėžys. Kai kepenys nebegali iš kraujo pašalinti bilirubino, atsiranda pirmieji ligos požymiai – pagelsta akys ir oda, pradeda kauptis skystis pilve ir kojose. Kraujagyslių iškilimas į odos paviršių ir jų išsišakojimas – kepenų nepakankamumo požymis. Jeigu oda ima rausti ar mėlynuoti, iš nosies bėga kraujas, tikėtina, kad kepenys nebegamina pakankamai krešėjimo baltymų.

Apie kepenų ligas praneša ne skausmas, o jau komplikacijos. Todėl svarbu ne tik sveikai gyventi, sveikai maitintis, bet ir profilaktiškai išsitirti kepenų veiklą.

*Įprasta kaina - 28 Eur.