Pradžia

Nuolaida virškinimo sistemos rodiklių tyrimų paketui

Nuolaida virškinimo sistemos rodiklių tyrimų paketui

Virškinimo sistemos rodiklių tyrimų paketas tik už 35 Eur*!

Pasiūlymas galioja visose InMedica klinikose nuo sausio 1 iki 31 d.

Virškinamasis traktas – viena geriausiai subalansuotų žmogaus organizmo sistemų. Tačiau šių laikų greitas gyvenimo tempas, žalingi mitybos įpročiai, įvairiausios ligos ir saujomis vartojami vaistai – netrunka atsiliepti ir įvairių virškinimo sutrikimų patiria kas antras Lietuvos gyventojas.

Didžiosios metų šventės dažnam atneša ne tik džiugias akimirkas, bet ir skrandžio negalavimus. Taip atsitinka dėl persivalgymo, netinkamos mitybos, piktnaudžiavimo alkoholiu, esant nepakankamam arba pernelyg dideliam fiziniam krūviui bei nesilaikant tinkamos higienos.
Taip pat įtakos virškinimo sutrikimams turi  nuolatinis stresas ir nuovargis, vaistų sukeltas šalutinis poveikis bei ligos ir jų komplikacijos. Tai apendicitas, dirglios žarnos sindromas, gastritas, hemorojus, hepatitas (gelta), hepatitas C, kepenų cirozė, krono liga, nutukimas, opaligė, opinis kolitas, pankreatitas, peritonitas, pilvo sienos išvaržos, proktitas, gastroezofaginis refliuksas, tulžies pūslės akmenligė, tulžies pūslės uždegimas, žarnų nepraeinamumas.

Būkite sveiki drauge su InMedica!
*Įprastinė paketo kaina 50 Eur.