Pradžia
En Ru

Informacija apie koronavirusą (019-nCoV); Atnaujinta 2020 03 18

Informacija apie koronavirusą (019-nCoV); Atnaujinta 2020 03 18

Atnaujinta (2020 03 18)

Gerbiami pacientai,

Kaip elgtis COVID-19 karantino paskelbimo metu?

Jei Jums pasireiškia šie simptomai: karščiavimas, kosulys, dusulys, gerklės skausmas ir keliavote užsienyje ar galimai kontaktavote su COVID-19 segančiu ­– skambinkite 1808.

Į KLINIKĄ VYKTI DRAUDŽIAMA!

Jei Jūs grįžote iš užsienio ir užsiregistravote visuomenės sveikatos centre adresu Kalvarijų g. 153, Vilnius ir Jums buvo nurodyta kreiptis į šeimos gydytoją dėl nedarbingumo pažymėjimo gavimo saviizoliacijai skambinkite į InMedica kliniką ir Jūsų šeimos gydytojas išduos nedarbingumo pažymėjimą savizoliacijai 14 d. nuotoliniu būdu. Į kliniką atvykti griežtai draudžiama!

Jūsų būklė bus stebima šeimos gydytojų komandos specialistų nuotoliniu būdu, skambinant telefonu kas 48 valandas. Jūs turite matuoti savo kūno temperatūrą kasdien ir apie tai informuoti skambinančiam šeimos gydytojų komandos specialistui.

Jei Jūsų vaiko ikimokyklinio ir pradinio ugdymo (vaikų darželio ir pradinių klasių vaikams 1 – 4 klasė) įstaiga uždaryta ir Jums reikalingas nedarbingumo pažymėjimas vaiko slaugai – skambinkite į InMedica kliniką ir bus išduotas pažymėjimas 14d. nuotoliniu būdu. Išduodamas NP tik vienam iš tėvelių, globėjų ar dirbančių senelių, nepriklausomai kiek vaikučių auga šeimoje – 14 dienų laikotarpiui. Išduoda ta įstaiga, kurioje prisirašęs Jūsų vaikas. 

Jums atvykti nereikia!

Jei Jums baigiasi kompensuojamieji vaistai ar kompensuojamosios pagalbos priemonės, skambinkite InMedica klinikai telefonu ir bus pratęsti receptai nuotoliniu būdu. Jums atvykti nereikia! Kitą dieną vykite tik į artimiausią vaistinę vaistų įsigijimui! Planiniai siuntimai gydytojų specialistų konsultacijoms neišduodami.

Gydytojai psichiatrai, psichologai, gydytojai specialistai konsultuoja telefonu. Skambinkite telefonu!

Jei jaučiate lėtinių ligų paūmėjimo ryškius simptomus, atsirado nauji ryškūs ūminių ligų simptomai, skambinkite į InMedica kliniką ir mūsų šeimos gydytojai, gydytojai odontologai, ginekologai, vaikų ligų gydytojai Jus konsultuos telefonu. Jei yra poreikis, paskirs vaistus išrašydami e-receptą nuotoliniu būdu. Gydytojas telefoninio pokalbio metu spręs dėl vizito, tyrimų ar gydytojo specialisto konsultacijos poreikio. Jei jaučiatės labai blogai – nedelsiant skambinkite 112!

Prašome atsakingai vertinti savo būklę ir kreiptis į gydytojus telefonu tik dėl reikšmingų sveikatos būklės pablogėjimo simptomų! Karantino  atveju vykti į kliniką  galima tik su gydytojo leidimu, suderinus laiką iš lanksto telefonu.

Karantino metu neatliekami: planiniai vizitai pas gydytojus, planiniai tyrimai, vairuotojų, ginklo pažymų išdavimai, patikros įsidarbinant, ambulatorinės reabilitacijos paslaugos, planinės operacijos, planiniai vaikų, nėščiųjų vizitai, gydytojų specialistų konsultacijos ir tyrimai, planiniai odontologų gydymai, pacientai nesiunčiami į darbingumo ir neįgalumo nustatymo tarnybą, nevyksta gydytojų konsultacinės komisijos posėdžiai.

Planiniai skiepai, naujagimių ir nėščiųjų profilaktiniai vizitai  kol kas atidedami 2 sav. laikotarpiui! (Sekite informacijos pasikeitimus).

Mielieji, Jūsų sveikata šiuo metu kaip niekada labai daug priklauso nuo Jūsų elgesio laikantis higienos reikalavimų kosint, bendraujant, plaunant rankas, saviizoliacijos reikalavimų laikymosi nuo galimai užsikrėtusių asmenų!

Pasistenkite išlikti ramūs ir supratingi savo, savo artimųjų  atžvilgiu ir padėkite medicinos darbuotojams ypač sunkiu visai Lietuvai metu, nesikreipkite dėl  sveikatos sutrikimų, klausimų, kurie nėra skubūs ir būtini. Mūsų personalas dirba visomis pajėgomis ir stengiasi suteikti visą būtiną skubią informaciją ir paslaugas, kurios apibrėžtos karantino metu. Visiems geros sveikatos linkėdami.

Pagarbiai.
Inmedica Administracija


Atnaujinta (2020 03 15)

Vadovaujantis LR Vyriausybės Nutarimu "DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO", NR.207, PRIIMTO 2020 KOVO 14 D.,

InMedica klinikose nuo 2020 m. kovo 16 dienos:

 1. Kompensuojamieji vaistai ir pagalbos priemonės išrašomos NUOTOLINIU būdu - paskambinus į klinikos registratūrą.
 2. Ūmių susirgimų atveju, šeimos gydytojų KONSULTACIJOS vykdomos telefonu.
 3. Dėl šeimos gydytojo konsultacijos skambinkite į klinikos registratūrą.
 4. Pacientus, norinčius sužinoti tyrimų rezultatus, prašome jungtis prie savo internetinės paskyros.
 5. Kilus kitiems klausimams, prašome skambinti telefonu į klinikos registratūrą arba ieškoti šios informacijos mūsų internetiniame tinklalapyje www.inmedica.lt
 6. ATIDEDAMOS visos planinės gydytojų specialistų konsultacijas, tyrimai, operacijos ar kiti neskubūs vizitai į gydymo įstaigas.

InMedica administracija prašo būti supratingiems, saugoti save, savo artimuosius ir mūsų darbuotojus.


Mieli InMedica pacientai,

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras-Valstybinio lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas A. Veryga 2020 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. V-285 „Dėl gripo epidemijų savivaldybėse skelbimo, kaip koronaviruso COVID-19 plitimo prevencijos“ pavedė visoms Lietuvos savivaldybių administracijoms paskelbti gripo epidemiją savivaldybės teritorijoje ir vykdyti priemones dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos organizavimo, masinių renginių ribojimo, o prireikus ir kitas priemones, taikomas gripo epidemijos metu. Toks sprendimas priimtas Pasaulio sveikatos organizacijos ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro rekomendacijomis.

InMedica  klinikose nuo 2020 m. kovo 12 dienos :

 1. Laikinai nebus atliekami profilaktiniai patikrinimai ir kalendoriniai skiepai vaikams.
 2. Kompensuojamieji vaistai ir pagalbos priemonės išrašomos NUOTOLINIU būdu - paskambinus į klinikos registratūrą.Į KLINIKĄ ATVYKTI NEREIKIA.
 3. Ūmių susirgimų atveju, šeimos gydytojų konsultacijos vykdomos telefonu.
 4. Dėl šeimos gydytojo konsultacijos skambinkite į klinikos registratūrą.
 5. Pacientams norintiems sužinoti tyrimų rezultatus prašome jungtis prie savo internetinės paskyros.
 6. Kilus kitiems klausimams, prašome skambinti telefonu į klinikos registratūrą arba ieškoti šios informacijos mūsų internetiniame tinklalapyje www.inmedica.lt
 7. Rekomenduojame ATIDĖTI visas planines gydytojų specialistų konsultacijas, tyrimus, operacijas ar kitus neskubius vizitus į gydymo įstaigas (kol kas konsultacijos, operacijos ir visi tyrimai bus atliekami).

Būkite supratingi ir šioje situacijoje  visi  kartu stenkimės kuo mažiau platinti virusus  ir kontaktuoti su sergančiaisiais , bei nepamirškime visų infekcijos apsisaugojimo priemonių naudojimo kasdien!

Linkime stiprios sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!