Pradžia
lt
en
Pradžia
En

InMedica - jauki ir moderni medicinos klinika Tauragėje

InMedica - jauki ir moderni medicinos klinika Tauragėje

InMedica - tai šeimos medicinos klinika, kurioje Jūs galite gauti visas ambulatorinės diagnostikos ir gydymo bei odontologines paslaugas. Klinikoje Jūsų sveikata pasiruošę rūpintis mūsų atsidavusi pacientui šeimos gydytojų komanda, taip pat konsultuoja chirurgai, ginekologės, o esant reikalui- siunčiame specialistams bet kurioje Lietuvos įstaigoje.

Klinikoje atliekami visi laboratoriniai tyrimai

InMedica klinika yra pasirašiusi sutartį su teritorine ligonių kasa (TLK), todėl, esant indikacijoms ir skyrus gydytojui, Jums bus atlikti visi galimi  nemokami tyrimai. Turime sutartį su tarptautinį pripažinimą turinčia laboratorija, todėl galime pasiūlyti ir plačią paletę mokamų tyrimų, kuriuos atlikti gali net ir neregistruoti klinikoje asmenys.

Atsinaujinusi klinika

Už ES struktūrinės paramos lėšas rekonstruotos klinikos patalpos:  pastatyti nauji baldai, atnaujintos klinikos registratūros bei gydytojų kabinetai, todėl Jums lankytis čia bus dar patogiau ir maloniau.

Registracija telefonu ir internetu

Visais Jums rūpimais klausimais bei registracija gydytojo vizitui Jums pasiruošusi padėti mūsų registratūros komanda. Klinikoje veikia vienas telefono numeris - 8 446 62 556, kuriuo paskambinę gausite visą reikiamą informaciją. Sumažėjus skambučių srautui gydytojų kabinetams, jie bus pasiruošę sergančius priimti daug greičiau ir sklandžiau.

Skubantiems ar planuojantiems savo laiką yra galimybė registruotis internetu - tiesiog www.inmedica.lt  svetainėje prisijunkite prie paciento profilio, kuriame galėsite stebėti tiek savo tyrimų atsakymus, tiek numatytas registracijas.

Jaukumas, aukšta kokybė ir išskirtinis dėmesys. InMedica – Jūsų šeimos klinika!

Mus rasite:

Adresas: Spaustuvės g. 4, Tauragė

Tel.: 8 446 62 556

Odontologijos skyrius:

Adresas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 28a, Tauragė

Tel.: 8 446 62 429