Pradžia
En

InMedica - sveiko sporto partneris!

InMedica  - sveiko sporto partneris!

Vienas geriausių vaistų nuo visų ligų - fizinis aktyvumas. InMedica klinika prisideda prie sveiko sporto palaikymo. Skatiname visus judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Fizinis aktyvumas sumažina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, insultu, cukriniu diabetu, depresija ir daugeliu kitų ligų. 

Nors sporto nauda yra nenuginčijama, primename, kad sportuoti reikia pagal savo organizmo galimybes. Nepamirškite, kad treniruotės, o ypač sprendimas dalyvauti sporto renginiuose (įvairiuose maratonuose, varžybose ir pan.) turi būti gerai pamatuotas ir įvertintas.

Linkėdami sportuoti sveikai, rekomenduojame atlikti profilaktinius sveikatos patikrinimus sportuojantiems. Jie svarbūs ne tik tuo, jog padeda sužinoti, ar nealinate savęs ir esate sveiki, bet ir tam, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų.

InMedica klinikoje naudojama moderniausia įranga bei konsultuoja aukščiausio lygio gydytojai specialistai. Tyrimo metu nustatomi fizinio krūvio slenksčiai, įvertinama sportininko funkcinė būklė, padedama laiku aptikti prieš patologinius reiškinius ir juos koreguoti arba palengvinti, paspartinti individualius asmens adaptacijos vyksmus (tai ypač aktualu, kai adaptacijai skirtas laikas dėl ekonominių ar kitų priežasčių labai sutrumpinamas).

Nesportuokite sveikatos sąskaita!

 

Norėdami atlikti profilaktinius sveikatos tyrimus, registruokitės:

VILNIUJE - P. Baublio g. 2, Tel. nr. +370 655 38997; +370 527 77 778

KAUNE - Savanorių pr. 169, Tel. nr. +370 614 81071; +370 377 33978

Daugiau apie profilaktinius tyrimus spotuojantiems sužinoti galite ČIA