Pradžia

InMedica Žaliakalnyje - limfodrenažinė kompresinė terapija

InMedica Žaliakalnyje - limfodrenažinė kompresinė terapija

Vargina tinstančios kojos? Norite pakoreguoti kūno formas ir atsikratyti celiulito?

Išbandykite limfodrenažinę kompresinę terapiją - malonią, atpalaiduojančią procedūrą, imituojančią pulsuojantį masažą ir efektyviai gerinančią limfos tekėjimą ir veninę kraujotaką.

Kaip vyksta procedūra?
Procedūros metu ant kojų užmaunami specialūs ilgų kojinių aplikatoriai. Aparatas, pripūsdamas aplikatoriuose esančias oro kameras, gerina limfos apytaką, tokiu būdu šalindamas organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuodamas galūnes ir gerindamas ląstelių medžiagų apykaitą.

Kuo procedūra yra naudnga?
Limfodrenažinė terapija pagerina limfos cirkuliaciją, užtikrina dalinį skysčių pasiskirstymą arba dalinį pašalinimą iš organizmo, sugeba atstatyti celiulito pažeistas vietas ir kūno kontūrus, šalina kūno nuovargį, skausmą, mažina galūnių tinimus (taip pat ir pooperacinio tinimo efektą), gerina virškinimo trakto darbą, padeda atsikratyti streso ir nemigos. Taip pat tai puiki prevencinė priemonė, besiskundžiantiems dėl kraujotakos sutrikimų, padėsianti išvengti ar atitolinti gresiančius rimtus sveikatos sutrikimus (pvz., venų varikozė, venų trombozė, lėtinis venų nepakankamumas, audinių išopėjimas), tinka pooperaciniu reabilitaciniu laikotarpiu, gerina kraujotaką po operacijų ar traumų (lūžių, patempimų).

PROCEDŪROS KAINOS:

Vienos procedūros kaina - 10.00 Eur

SPECIALUS PASIŪLYMAS! - iki Naujųjų metų 10 -ies procedurų abonementas - tik 50.00 Eur!

REGISTRACIJA: Tel. 8 372 02 882, adresas: Savanorių pr. 169, Kaunas

Darbo laikas:

I,II,IV,V 15.00-19.00 val.

Rekomenduojama 10-15 procedūrų, 2-3 k/sav. Siekiantiems koreguoti kūno formas, procedūrų skaičių specialistas parenka individualiai.