Pradžia

Prevencinė storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa

InMedica klinikoje Santariškėse (Baublio g. 2, Vilnius) pradedama altikti Prenevcinė storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa. Programos tikslas - pagerinti ankstyvųjų storosios žarnos vėžio stadijų išaiškinamumą ir sumažinti mirtingumą dėl šios ligos.

Storosios žarnos prevencinė programa atliekama su gydytojo specialisto konsultacija su kolonoskopiniu ištyrimu ir, jei reikia, biopsijos medžiagos paėmimu. Informavimo apie storosios žarnos vėžio ankstyvąją diagnostiką ir iFOBT rezultatų įvertinimo paslauga teikiama į kliniką atvykusiems 50–74 metų asmenims.

Gydytojo specialisto konsultacijos su kolonoskopija ir, jei reikia, biopsijos medžiagos paėmimu, paslaugą sudaro:

  • Endoskopinis tyrimas – kolonoskopija ir, jei reikia, biopsijos medžiagos paėmimas (rekomenduojama ne mažiau kaip 5 audinių gabalėlių), tyrimo aprašymas ir išvada;
  • Biopsijos medžiagos (rekomenduojama ne mažiau kaip 5 audinių gabalėlių) siuntimas tirti patologijos centrui ar tarnybai, papildomai nurodant PASPĮ ir jos adresą;
  • Paciento supažindinimas su kolonoskopijos rezultatais;
  • Atsakymo apie kolonoskopijos rezultatus siuntimas į PASPĮ.

Nustatytas slaptas kraujavimas leidžia iš anksto nuspėti storosios žarnos vėžį. Kolonoskopija ir, jei reikia, biopsija yra vienintelis būdas objektyviai patvirtinti storosios žarnos vėžio diagnozę.

Šioje programoje dalyvaujantiems asmenims paslaugos teikiamos NEMOKAMAI.

Registruotis programai galite telefonais:  8 655 38 9978 527 77 778

Daugiau informacijos apie InMedica kliniką Santariškėse -