Pradžia

Spiroveloergometrija - išsamūs tyrimai sportuojantiems

Spiroveloergometrija - išsamūs tyrimai sportuojantiems

Klinikose Elite Medicale (Kaune) ir InMedica Santariškėse (Vilniuje) teikiama paslauga – spiroveloergometrija. Mūsų klinikos – vienos pirmųjų Lietuvoje, teikiančių šią paslaugą.

Spiroveloergometrijos metu įvertinamas žmogaus organizmo fizinis pasirengimo lygis. Atliekamas sportuojančio žmogaus fizinio krūvio toleravimo mėginys, nustatomi širdies ritmo, kvėpavimo takų, plaučių veiklos sutrikimai. Tai svarbus tyrimas kardiovaskulinių ir pulmonologinių ligų diferencinei diagnostikai.

Spiroveloergometrija reikalinga:

  • - profesonaliai sportu užsiimantiems žmonėms, kurių fizinis krūvis dažniausiai yra labai didelis.
  • - mėgėjiškai sportuojantiems, kurie, nežinodami kaip taisyklingai sportuoti, gali persitreniruoti ir taip pakenkti savo sveikatai.

Vilniuje su šiais ištyrimais dirba ilgametę patirtį su profesionaliais sportininkais ir sportuojančiais megėjais turinti gyd. kardiologė Asta Grigaliūnienė. Kaune šią paslaugą teiks kardiologas Vytautas Grižas bei sporto medicinos gydytoja Renata Žumbakytė-Šermukšnienė, kuri daugybę metų dirba su  įvairių sporto šakų rinktinėmis, teikia konsultacijas bei atlieka ištyrimus.

Visus, užsiimančius sportine veikla, skatiname pasitikrinti savo sveikatą ir atlikti išsamius tyrimus. Sportuokite žinodami savo galimybes.

 

Registruotis spiroveloergometrijos paslaugai galite:

VILNIUJE - InMedica klinikoje Santariškėse (P. Baublio g. 2), tel. nr. +370 655 38997; +370 527 77 778

KAUNE - Elite Medicale klinikoje (Savanorių pr. 169), tel. nr. +370 614 81071; +370 377 33978