Pradžia
lt
en
Pradžia
En
Gastroenterologija // paveikslelis

Gastroenterologija

Daugelis žmonių skundžiasi virškinimo trakto sutrikimais. Šioms ligoms įtakos turi mitybos režimo nepaisymas, per riebus ir per gausus maistas. Klinikos „InMedica“ specialistai teikia konsultacijas gastroenterologijos klausimais, tiria virškinimo organus ir maisto judėjimą virškinimo proceso metu. Tyrimai taip pat apima ir specifines virškinimo ligas.

Gastroenterologas diagnozuoja ir gydo virškinimo organų ligas: stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligas (opaligę, uždegimus, dispepsijas, gastroezofaginio refliukso ligą ir kt.), žarnų ligas (Krono ligą, opinį kolitą, celiakiją, dirgliosios žarnos sindromą, įvairių priežasčių sukeltus viduriavimus ir vidurių užkietėjimus), kepenų, kasos, tulžies pūslės ir latakų ligas (įvairios kilmės hepatitus, pankreatitus, cholecistitus, cholangitus ir kt.).

InMedica klinikoje teikiamos gastroenterolo paslaugos:

  • Gastroendoskopiniai tyrimai (tik Vilniuje) 
  • Kolonoskopiniai tyrimai (ir su nejautra) (tik Vilniuje) 
  • Pilvo organų echoskopijos
  • Biocheminiai tyrimai
  • Polipektomija (tik Vilniuje) 

Registruokitės tyrimams:

VILNIUJE: Tel.: 8 655 38 997 , 8 527 77 778 (Adresas: P. Baublio g. 2, Vilnius)

KAUNE: Tel.: +370 377 33978 (Adresas: Savanorių pr. 169, Kaunas)

DĖMESIO!
Klinikoje Vilniuje, Santariškėse (P. Baublio g. 2) vykdoma Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos finansavimo programa: gydytojo specialisto konsultacija su kolonoskopija ir, jei reikia, su biopsijos medžiagos paėmimu. Programai klinikoje taip pat priimami ir pacientai iš Kauno ir Panevėžio teritorijų.

Registruokitės telefonais: 8 655 38 997 , 8 527 77 778

 

Rasti jums artimiausią kliniką: